چه حس قشنگیه بعد چندین ماه بشینی یه سریال توپ از بازیگر مورد علاقه ببینی و حسابی حالتو خوب کنه ^_^

خب قبل از هر چیز بگم این پست نه گذارش فیلم و سریال ونه نقد بررسی فقط قرار بیام حس و حالم در مورد سریال جدیدی که دیدم بیان کنم همین ^_^ 

امیدوارم شما از تجربه های خوب تون بهم بگید !

مدت ها بود سریال تاریخی که واقعا بهم بچسبه ندیده بودم .هر کدام از سریال هایی تاریخی که اخیرا دیدم چند قسمت میدیدم و خیلی زود دراپ میکردم. ولی خب ظاهرا این بار از این خبرا نبود

( علتش در پایان بهتون میگم )

نمی دونم این هیجان غیر قابل توصیف بخاطر وجود بازیگر مورد علاقه ام بود و یا اینکه واقعا سریال قشنگ و جذابی بود ؟!

این سریال عجیب حال و هوای منو برد پیش جومونگ و امپراطور باد ها و امثال اینا ! البته ناگفته نماند که این سریال میشه گفت تقریبا هم دوره همون سریال هاست ( ساخت ۲۰۰۹) ولی خب از نظر من بازم به پای جومونگ نمی رسه.

ادامه مطلب

پست ثابت جدید _ دوستان عزیزم توجه کنید

نقد سریال هتل دل لونا _ به نقد فرزانه

معرفی سریال پادشاه ابدی _ با بازی لی مین هو و کیم گو ایوان

سریال ,مورد ,^ ,حس ,خب ,ها ,تاریخی که ,مورد علاقه ,این سریال ,بازیگر مورد ,ولی خب

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حامی الوند حامی شما در خرید گوشی همراه السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین میوه تازه ایران سایت کار افرینی روان شناس برتز اشعار ناب تهران واشینگ محمد رضا مهری | گاه نوشت ها یک دانشجوی پزشکی بانک جامع سرگرمی